ADAM & PARTNER – AdBlue pro SCR katalyzátory

Upravte výfukové plyny v souladu s emisními směrnicemi

Využijte služeb předního dodavatele provozních kapalin pro nákladní vozy a autobusy. V naší nabídce objevíte také provozní kapalinu AdBlue pro SCR katalyzátory. Jejím využitím upravíte výfukové plyny v souladu s emisními normami. Jsme členem sítě BlueSky, zajišťující licencovanou distribuci AdBlue.

  • Radlická 348/142
  • Praha 5 - Radlice
  • 150 00
  • mapa

Kontaktní osoby

  • Daniel Adam
  • Jednatel

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jsme distributorem chemických aditiv

Naše společnost ADAM & PARTNER působí na českém a slovenském trhu s chemickými aditivy už více než 20 let. Za dobu své činnosti jsme dosáhli vysoké odbornosti a bohatých zkušeností. Díku tomu můžeme svým zákazníkům zajistit spolehlivou distribuci širokého spektra chemických aditiv.

Služby naší firmy využívají benzinové pumpy, autoservisy i autodopravci. Svůj sortiment dodáváme také mnoha průmyslovým firmám z oblasti chemického, potravinářského, kosmetického či farmaceutického průmyslu.  

V naší nabídce objevíte provozní kapaliny pro nákladní automobily. Nabízíme také destilovanou vodu či letní i zimní směsi do ostřikovačů. Vlajkovou lodí naší nabídky se od roku 2005 stala kapaliny AdBlue pro SCR katalyzátory, která upravuje výfukové plyny v souladu s emisními limity.  

Dodáváme kapalinu AdBlue upravující výfukové plyny  

Jsme součástí výrobní distribuční sítě BlueSky, která zajišťuje výrobu a dodávky provozní kapaliny AdBlue pro SCR katalyzátory. Síť BlueSky je tvořena licencovanými partnery originálního výrobce AdBlue, kterým je společnost Verband der Automobilindustrie.

Objednat AdBlue

Využitím provozní kapaliny AdBlue dosáhnete úpravy výfukových plynů tak, aby splňovaly požadavky směrnic pro nákladní automobily EURO 4, 5 a 6. AdBlue využívají také majitelé zemědělské a stavební techniky, kteří potřebují dostát směrnici TIER IV Interim/Stage IIIB.

Naše společnost kompletně zajistí distribuci, skladování, výdej i technickou podporu při zásobování kapalinou AdBlue.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.